O nás

Kto sme a čo ponúkame?
 Naša spoločnosť MY BESTSHOP SK, s.r.o. predáva značkovú módu za ceny, ktoré sú vďaka unikátnemu obchodnému systému typu factory outlet o 40 až 70% lacnejšie ako v bežných obchodoch. Pri špeciálnych akciách súzľavy až 85%. Pestrá paleta módneho tovaru tak obsahuje hodnotné kolekcie medzinárodných top návrhárov, ktoré sú k dispozícii v bezkonkurenčných cenách. U nás nájdete veľký výber značkového oblečenia viac ako 50 svetovo známych značiek. Naša sesterská spoločnosť AP FASHION & TRADE, s.r.o. už viac ako 8 rokov nakupuje a dováža tovar priamo od výrobcov alebo zahraničných veľkoobchodných partnerov.   


 Príjem tovaru na náš sklad v Košiciach

Ponúkame Vám však nielen:
* veľmi priaznivé ceny a kvalitu, ale aj...
* rýchlu dodávku Vami objednaného tovaru
* profesionálny a individuálny prístup
* predávame iba originálne značkový tovar s garanciou kvality
* ponúkame odevy, obuv a doplnky prestížnych svetových značiek
* poskytujeme maximum dostupných informácií o tovare a čo možno najvernejšie a najkvalitnejšie fotografie tak,aby ste sa svojím výberom boli vždy spokojní
* usilujeme o maximálnu šírku a kvalitu ponúkaného sortimentu v súlade so súčasnými módnymi trendmi Antonia Perháčová- vedúca predaja, výber tovaru a majiteľka spoločnosti  


Peter Perháč, MBA - nákup, správa systémov a majiteľ spoločnosti  


Aká je naša  ponuka?
Náš e-shop nám dovoľuje nielen prezentovať, ale ja predávať tovar zákazníkovi jednoduchou, pohodlnou a veľmi efektívnou formou. Tento náš prístup spolu so širokou ponukou tovaru nám neustále získava množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov. Ponúkame odevy, večerné šaty, spoločenské šaty, luxusnú obuv a doplnky prestížnych značiek. Predovšetkým v sortimente konfekcie pre dámy, pánov a deti dominujú značky dodávané niekoľkými anglickými, nemeckými a americkými spoločnostiami  ako sú FASHIONGO Los Angeles,  Mode International Manchester, FASHION DISTRICT Los Angeles, New York a Miami, OTTO Hamburg, OTTO U.K.,  AMERICAN EAGLE Miami,  AEROPOSTALE, TJ MAXX ai. (dovážame a predávame značky ako sú Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, GAP, H&M, Guess, XOXO, Anna Klein, Ralph Lauren, BILABONG, Columbia, Jane Norman, NEXT, Old Navy, MARKS&SPENCER, Quick Silver, Barbie, Disney, Domino Girl, Mansoon, Esprit, ROXY, YSL, Aeropostale, APART, Piere Cardin, MANGO, Dorothy Perkins, Converse, Miss Sixty, NEW LOOK, Ed Hardy, MEXX, Remus, SUGAR CANDY, Berkertex, LONDON FOG, Soul Brave, H.I.S., Animal, 4-WARDS, Bench, Ted Baker, Arizona, Firetrap, French Conection, Nuance, Helly Hansen, Kaleidoscope, Sacha, Le Coq Sportif, Lipsy London, Ecko Unltd, Nautica, Old Navy, Vans, Miss Selfridge, Lee Cooper, Levis, Oasis,Van Heusen, Carter's, Gymboree, Love Label, Nine West, Playboy, South, KIDOKI, A|X Armani Exchange, Children Place, Liz CLAIBORNE, Heine, Triumph, ZERO XPOSUR, BABY PHAT, South Pole, Beneton, BEVERLY HILLS POLO CLUB, U.S.  POLO ASSN, Wrangler, TOGETHER, Only, Victoria Secret, Laura Scott, Melrose, DKNY, JOHN DEVIN a i.)

 

Fashion District Los Angeles - nákupy a kontrakty spoločenských šiat

 

Ponúkame však aj veľmi populárny sortiment športového značkového oblečenia a doplnkov Nike, Puma, Adidas, Reebok, Under Armour, Asics, Umbro, Everlast, Lonsdale, Diadora, Timberland, Columbia, Trespass a Fila. Usilujeme o maximálnu šírku a kvalitu ponúkaného sortimentu v súlade so súčasnými módnymi trendmi, aby ste sa svojím výberom boli vždy spokojní.

 


Fashion District Manchester UK - nákupy a kontrakty športových odevov


HISTÓRIA
Spoločnosť MY BEST SHOP SK, s.r.o. je sesterskou spoločnosťou spoločnosti zameranej na dovoz a veľkoobchod  AP FASHION & TRADE, s.r.o. ktorá je na trhu už od roku 2008. Vznikla ako odpoveď na narastajúci dopyt od koncového zákazníka, ktorý hľadá kvalitné, značkové a módne odevy, ktoré chce nakupovať za veľmi prijateľné ceny z pohodlia domova. Jedná sa teda o nový typ našej spoločnosti zameraný výhradne na predaj koncovému zákazníkovi kvalitných značkových odevov typu factory outlet. Máme vlastnú predajňu, sklady a profesionálny internetový obchod.
PREPRAVA

Už dlhú dobu spolupracujeme len s kvalitnými a najvačšími svetovými prepravcami UPS a DPD. V roku 2014 sme vytvorili spolu s českým a americkým partnerom aj vlastnú medzinárodnú prepravnú spoločnosť, ktorá nám zabezpečuje rýchlu a cenovo výhodnú prepravu. Viac informácií nájdete priamo na našej stránke www.shiptoworld.com


 
 
Naše zákaznícke centrum Vás bude ochotne v priebehu celého nákupného procesu podporovať, kedykoľvek a akokoľvek to budete potrebovať. Prosím, neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Antonia a Peter Perháč, M.B.A. - majitelia spoločnosti